Jestes w: Home > Medycyna > Zalety urynoterapii

Zalety urynoterapii

„Zewnętrznie przez obmywanie uryna oczyszcza i uelastycznia skórę, szczególnie w przypadku cieplej i świeżo oddanej. Oczyszczając goi i wysusza rany zadane nawet zatrutą bronią. Leczy łupież, a wcierana w okolicy pulsów obniża gorączkę. Jest doskonała przeciwko roztrzęsieniu, odrętwieniu, paraliżowi, a obmywanie okolicy śledziony łagodzi jej bóle”.

„Zaletami lotnych soli uryny jest to, iż potężnie absorbują kwasy i niszczą korzeń wszelkich chorób w ciele. Otwierają wszelkie zatamowania. Leczą reumatyzm i choroby hipo- hondryczne, dają zadziwiające efekty w epilepsji, zachwianiach równowagi, apopleksji, konwulsjach, migrenie, paraliżach, drętwocie, utracie władania kończynami, atrofii, przygnębieniu, większości przeziębień, wilgotnym chorobom głowy, mózgu, nerwom, stawom, macicy

Jak napisałam we wstępie – chciałabym się głównie oprzeć na książce doktora Johna Armstronga „Woda życia”, w której przytaczam wiele różnych przykładów wyleczenia dzięki zastosowaniu urynoterapii. Tak się złożyło, że najpierw sam przekonał się na sobie o skuteczności tej kuracji i jak opisuje, działo się to w następujący sposób: „ W wieku 34 lat stawałem przed komisją wojskową i zostałem odrzucony przez czterech egzaminujących lekarzy z podejrzeniem o gruźlicę. Skonsultowałem się więc ze specjalistą. Ten jednak niezbyt poważnie mnie potraktował stwierdzając, że jest to raczej stan katarałny aniżeli gruźlica. Zalecił dużo świeżego powietrza, słońca i pożywnej diety. Poszedłem za jego radą i w ciągu roku przytyłem 28 funtów. Mimo to, por- dziłem się innego specjalisty, który poinformował mnie, że moje oba płuca dotknięte są chorobą i wbrew temu, co powiedział pierwszy specjalista, byłem gruźlikiem i potrzebowałem podtrzymywać swoje siły dietą bogatą w cukier i skrobię.

Comments are closed.