Jestes w: Home > Medycyna > URYNOTERAPIA – LECZENIE WODĄ ŻYCIA CZYLI MOCZEM

URYNOTERAPIA – LECZENIE WODĄ ŻYCIA CZYLI MOCZEM

Długo zastanawiałam się nad tym, czy zamieścić w książce rozdział poświęcony leczeniu moczem. Po namyśle i dyskusjach z różnymi ludźmi, doszłam do wniosku, że moim obowiązkiem jest przedstawienie i tej naturalnej metody leczenia, która wbrew pozorom wcale nie jest ani taka szokująca, ani taka mało znana. Jest to stara ludowa metoda naszych pra, praprzodków.

Na ten temat za granicą powstały różne prace i to już nawet przed wiekami. Ja chciałabym się w dużym stopniu oprzeć zarówno na doświadczeniach własnych, przyjaciół, jak i książce doktora Johna A. Armstronga, zatytułowanej „Water of life” (Woda życia), wydanej na Zachodzie w 1944 roku. Autor tej książki przez kilkadziesiąt lat swojej praktyki lekarskiej stosował w różnych przypadkach chorobowych leczenie uryną i to często z wręcz rewelacyjnym rezultatem. Do napisania książki namówili go ludzie, którzy dobroczynne skutki urynoterapii odczuli na własnym organizmie.

„We wstępie do swej książki doktor Armstrong pisze: Uryna wychwalana przez starożytnych, ale niedoceniana przez współczesnych jawi się nam obecnie we wspaniałym kwiecie, jako napój o nieporównywalnej wartości. Zawiera on produkty o czystości i ilości, o jakiej nam się nawet nie śniło, produkty najbardziej vitalnej natury, przekraczające to, co El- łis Barker mial na myśli pisząc: ,,nasze ciało destyluje najwspanialsze leki i dostarcza najwspanialszych surowic i anty- cial”. Ponieważ uryna zależnie od stanu psychofizycznego pa-cjenta zawiera zmienne i różnorodne zawartości poszczególnych składników, jej stosowanie jest wskazane we wszystkich formach chorób z wyjątkiem tych, które spowodowane zostały urazami, czy będące natury mechanicznej. Chroni to lekarzy przed błędem, jaki jest popełniany przy wyborze właściwego leku spośród ponad trzech tysięcy medykamentów… Co nie może być uleczone silami ciała, nie może zostać uleczone silami spoza ciała.’’’’

Dodaj Komentarz

You must be logged in to post a comment.