Jestes w: Home > Medycyna > Uryna w leczeniu

Uryna w leczeniu

Po umieszczeniu części stopy na swoim miejscu przez kilku lekarzy, którzy byli świadkami mojego wypadku, pościłem przez 4 dni w celu zniwelowania szoku i stosowałem na dotknięte chorobą części okłady nasycone ir urynie. Okłady te były wciąż utrzymywane vt’ wilgoci przez ciągłe nawilżanie i nie były zdejmowane przez 5 dni. Gdy wreszcie je usunięto, rezultaty były zadziwiające: wszelkie ślady zranienia zniknęły, stopa była zdrowa i sprawna jak we wczesnej młodości. Przy okazji odcisk, który mi dokuczał, także zniknął dzięki temu leczeniu”.

Osiągnięcia doktora Armstronga zachęciły innych odważnych lekarzy do stosowania uryny. Oto, co napisał do niego doktor Geo Cotton z Texasu: ,,Po otrzymaniu pańskiej literatury kilka miesięcy temu, poddałem tę metodę sprawdzeniu i rezultaty były zadziwiające. Uryna w leczeniu ran okazuje się niezastąpiona. Wydaje mi się, że jest to odkrycie wielkiej prawdy, która powinna być szeroko ogłoszona Cierpiącej ludzkości

Z pełną świadomością i celowo w rozdziale tym tyle miejsca poświęciłam różnym cytatom, a to dlatego, żeby nie być posądzoną o gołosłowność. Chcę również powiedzieć, że znam w Polsce kilku lekarzy, którzy wprawdzie w dużej tajemnicy, ale niektórym chorym zalecają urynoterapię. Moja bliska koleżanka, doktor pediatra, po urodzeniu trzeciego dziecka poczuła się bardzo źle. Prześwietlenie wykazało guzy na macicy. Zalecono operację. Koleżanka jednak postanowiła wyleczyć się sama. Przez miesiąc pościła i piła swoją urynę. W tym czasie zajmowała się trójką dzieci i z dnia na dzień czuła się dużo lepiej. Po guzach nie został żaden ślad.

Comments are closed.