Jestes w: Home > Medycyna > Uryna i jej zastosowanie

Uryna i jej zastosowanie

Wreszcie zaczęła się cukrzyca i poddany zostałem całkowicie nowemu i drastycznemu reżimowi, który kontynuowany przez 16 tygodni bez przerwy nie przyniósł spodziewanych rezultatów.

Po dwóch latach takiej kuracji straciłem wiarę w lekarzy i rozpocząłem serię prób na własną rękę. Nie będę się wdawał w szczegóły, łecz dość powiedzieć, że pościłem przez 45 dni odżywiając się jedynie własną uryną i czystą wodą – wszystko to wbrew zapewnieniom lekarzy, którzy twierdzili, że 11 dni bez jedzenia to górna granica, do jakiej człowiek może dojść. Wcierałem także urynę w ciało – bardzo ważny czynnik w leczeniu. Przerwałem w końcu swój post zjadając surową wołowinę i chociaż nie przyniosło mi to dolegliwości, a jedynie spowodowało żarłoczny głód, to przez pewien czas jadłem ostrożnie i kontynuowałem picie uryny, zauważając iż zmienia się jej temperatura, ilość, smak, itp., w całkowitej zależności od tego, co jadłem i wypijałem, jak również ilości wykonywanych ćwiczeń.

Pod koniec kuracji czułem się i byłem ,.całkowicie nowym człowiekiem”. Ważyłem 140 funtów, byłem pełen wigoru, wyglądałem około 11 łat młodziej niż w rzeczywistości i miałem skórę jak młoda dziewczyna. W owym czasie miałem 36 łat, a w chwili, gdy to piszę, mam ponad 60. Dzięki piciu każdej kropli uryny, jaką wydzielałem, pozostając na dobrze zrównoważonej diecie i nigdy nie jedząc więcej pożywienia aniżełi ciało wymagało, wyglądałem i czułem się znacznie młodziej niż większość ludzi w moim wieku, byłem wolny od większych i mniejszych dolegliwości”.

Comments are closed.