Jestes w: Home > Medycyna > Doktor Armstrong

Doktor Armstrong

Doktor Armstrong dzięki urynoterapii powrócił do świata ludzi zdrowych. Po tym doświadczeniu za swój podstawowy obowiązek uznał niesienie pomocy cierpiącym i chorym poprzez zachęcanie ich do leczenia własnym moczem. Taka kuracja z reguły jest połączona z postem, piciem uryny, wcieraniem jej w chore i zranione miejsca, a także robieniem kompresów.

Oto jak np. wyglądało leczenie 40-letniej kobiety, której prawa noga zaatakowana gangreną była w stanie gnicia, a lekarze nakazywali amputację. Tak o tym pisze dr J. Armstrong: „Kłopot zaczął się od obrzęku w kostce. Przypisywano to jej zajęciom, które wiązały się z długim Męczeniem na twardej, kamiennej posadzce. Kobieta poddawała się różnym kuracjom, ale jej dolegliwości tylko wzrosły. Cierpiała też skutkiem ciężkiej obstrukcji, hemoroidów, egzemy, anemii, bezsenności, tików nerwowych, ogólnej depresji, owrzodzenia ust i języka, bólów twarzy, wyprysków w kątach warg. Jednakże, pomimo swej męki była kobietą wiełkiego ducha i nie miałem trudności z nakłonieniem jej na post.

Oprócz wypijania całej ilości uryny jaką wydalała, za- łeciłem jej także picie 6 razy dziennie ponad pół kwarty zimnej wody. Podczas pierwszych 5 dni tej pokuty wypryski zaczęły zanikać, a skóra pod każdym względem wyglądała zdrowiej. Ból twarzy zniknął drugiego dnia, trzeciej nocy chora w końcu spala po tygodniach bezsenności, a pod koniec pierwszego tygodnia jelita i nerki pracowały „nadprogramowo” i hemoroidy ustąpiły. Po 2 tygodniach nie było śladu gangreny, a w miejscach dawnych jam wyrosła nowa skóra. Chora noga, która pod wpływem choroby była dwa razy większa niż normalna, teraz wróciła do swych zwykłych rozmiarów – nawet blizna nie pozostała”.

Dodaj Komentarz

You must be logged in to post a comment.