Jestes w: Home > Medycyna > Doktor Armstrong i leczenie nowotworów

Doktor Armstrong i leczenie nowotworów

Doktor John Armstrong zanotował na swoim koncie dużo przypadków wyleczenia gangreny przy pomocy uryno- terapii, a zawsze przystępował do tej kuracji, w sytuacji, gdy inni lekarze zalecali już wyłącznie amputację. Duże sukcesy odnosił też w leczeniu różnych nowotworów u osób skazanych na niechybną śmierć. Przytoczę z jego książki tylko 3 przypadki opisane w dużym skrócie.

„Młody mężczyzna, lat 28. Dawano mu 3 dni życia. Stan diagnozowany, rak przełyku i choroba weneryczna. Dzięki urynie całkowite wyleczenie”.

„Pani w wieku 62 lat. Diagnoza: rak jelita. Proponowano jej stworzenie sztucznej odbytnicy, ale odmówiła. W jej wieku szybko opadała z sil. Wyleczona uryną w ciągu 3 tygodni. W obecnej chwili ma 84 lata”.

„Pani, lat 40. Diagnoza: rak piersi. Zalecano jej wycięcie poprzedzone ścisłym reżimem i dawano nikle nadzieje na wyleczenie. Pacjentka nie zgodziła się na operację. Kompletna kuracja metodą postu urynowego. Po 21 latach wciąż żyje i ma się dobrze

Inna grupa chorób leczonych przez doktora Armstronga uryną, to różnego rodzaju choroby nerek i serca w sytuacjach tzw. beznadziejnych. Trudno gojące się rany i oparzenia również skutecznie leczy uryna, o czym doktor Armstrong przekonał się na własnej skórze. Tak to wspomina: „Na skutek wypadku doznałem poważnych obrażeń palców stopy i kostki. Paznokcie stopy były oderwane, a z palców wystawało żywe mięso. Naturalnie szok i ból bardzo poważne. Niemniej jednak odrzuciłem pomoc znajomego leka-rza, ponieważ postanowiłem raz jeszcze dowieść na ranach efektów kuracji uryną.

Comments are closed.