Jestes w: Home > Medycyna > Czy horoskopy są prawdziwe?

Czy horoskopy są prawdziwe?

W żadnym jednak wypadku nie wolno podchodzić do prognoz astrologicznych fatalistycznie. Prognozy mogą jedynie wahać się w granicach większego lub mniejszego prawdopodobieństwa, bowiem horoskopy nie mają wartości absolutnych.

– Zawsze mówi pan prawdę do końca, stawiając horoskop?

– Nigdy, ludzie by oknami wyskakiwali, gdyby znali całą prawdę.

– Wielu z nas nurtuje pytanie o datę śmierci. Kilku politykom przepowiedział pan ich śmierć…

– Owszem. W 1939 roku przepowiedziałem zamach na Hitlera. O śmierci J.F. Kennedy’ego wiedziałem pół roku wcześniej. Udało mi się ustalić datę zgonu Nehru i Chruszczowa. W 3 miesiące • wcześniej przewidziałem zamach na życie R. Reagana.

– Gdzie się pan tego wszystkiego nauczył? Z książek?

– Nie tylko z książek. Moim pierwszym i jedynym nauczy-cielem był nieżyjący już doktor Alfred Kalaciński, lekarz okrętowy. Sześć lat studiowałem pod jego kierunkiem, a potem już sam. W Polsce na temat astrologii nie ma praktycznie żadnej literatury, toteż moja biegła znajomość języków obcych bardzo przydała się.

– Dlaczego tak mało jest astrologów w Polsce?

– Bo ludzie nie chcą uczyć się. Żeby być dobrym astrologiem, trzeba około 6 lat ciężko harować. Astrologia wymaga dużej wiedzy z różnych dziedzin. Głównie z zakresu psychologii, medycyny. Sama nauka jest żmudna i trudna.

– Kto w Polsce jeszcze zajmuje się astrologią?

– Ci wszyscy w kraju, podający się za astrologów, to oszuści i łobuzy. Prowadzą jakieś kursy, wykreślają horoskopy nie mając o tym zielonego pojęcia. Tylko mącą ludziom w głowach i wyłudzają pieniądze. Astrologia to kopalnia złota dla nich. Każdy sprytny oszust żyje z niej jak król. W Polsce znałem tylko dwóch astrologów z prawdziwego zdarzenia. Niestety, obaj nie żyją. Był to prof. dr med. Tadeusz Sokołowski, znany chirurg i mój dobry znajomy i archeolog prof. Michałowski.

Comments are closed.