Jestes w: Home > Medycyna > Ćwiczenie psychotroniczne

Ćwiczenie psychotroniczne

Tego typu ćwiczenie psychotroniczne trwa ok. 15 minut i można je wykonywać kilka razy dziennie nie tylko w odniesieniu do własnej osoby, ale także innych, bez względu na odległość i przestrzeń, gdyż dla potęgi myśli nie ma ograniczeń przestrzennych, a pędzi ona z prędkością światła.

Metoda psychotroniczna jest niezwykle prosta w za-stosowaniu i dostępna każdemu. Powtarzam jednak jeszcze raz: nie należy się zrażać, gdy ,,sam na sam ze sobą” w początkowej fazie ćwiczeń nie od razu się uda! Nie musimy też dosłownie powtarzać poszczególnych punktów, a raczej traktować je jako propozycję do stworzenia własnej wersji dostosowanej do określonej sytuacji.

Dzięki metodzie psychotronicznej można zrzucić nad-wagę, pozbyć się nałogu alkoholowego, zwalczyć bezsenność, pesymizm lub wprowadzić harmonię w skłócone małżeństwo.

Dla schudnięcia Evelyn proponuje np. do metody „punkt po punkcie” w miejsce 4 polecenia wstawić następującą formułkę:

„Przez cudowną potęgę nadświadomości rozkazuję, żeby moje ciało już w tym momencie zaczęło tracić wagę. Rozkazuję też, aby wraz z utratą nadwagi ciało moje uzyskcdo i zachowało stan doskonałego zdrowia. Chcę, aby inteligencja mego ,,wyższego ja” doprowadziła moje schudnięcie do ilości kilogramów, jakiej sobie sama dla siebie życzę, niech leczenie psychotroniczne obejmie także mój apetyt. Niech pragnę tylko takiego pożywienia i w takich ilościach, które są potrzebne dla zachowania całkowitego zdrowia”.

W swojej książce Evelyn Monahan podaje wiele przykładów wyleczenia z różnych chorób dzięki zastosowaniu metody psychotronicznej: „Nigdy nie pozwól, by myśli negatywne zagnieździły się w twym umyśle, bo są już one chorobą samą. w sobie. Twoje ciało chce być zdrowe i jest zaw-sze w najwyższym stopniu zainteresowane odbiorem energii, którą mu przesyłasz za pośrednictwem twego wyższego ja. Naprawdę twoje ciało jest wspaniałym organizmem i tylko najwyższa inteligencja mogła je powołać do istnienia. Ta sama inteligencja stworzyła twój umysł, który posiada moc od-działywania na ciało. Twoją sprawą jest zadbać, by wpływ ten był zawsze pozytywny

Psychotroniczne leczenie może też przybrać formę grupowego działania (do 15 osób), a połączona potęga nad-świadomości kilkunastu osób stworzy ogromną siłę. A zatem do dzieła! Pamiętajmy, że Bóg pomaga tym, którzy sobie pomagają!

One Response to “Ćwiczenie psychotroniczne”

  1. Magda pisze:

    Warto pamietac, ze nie tracimy tluszczu tylko podczas cwiczen, ale takze dlugo dlugo po nich. Dlatego tak wazne one sa w naszym codziennym zyciu.

Dodaj Komentarz

You must be logged in to post a comment.