Jestes w: Home > Medycyna > Chyiro Hayasaki – kontynuacja

Chyiro Hayasaki – kontynuacja

Phyllis miała zamiar poświęcić się karierze naukowej, lecz babka przekonała ją, że dar uzdrawiania innych jest wartością nadrzędną i należy mu podporządkować wszelkie pozostałe sprawy. W 1979 roku Phyllis otrzymała miano mistrzyni, a w rok później, już po śmierci babki, w pełni zaakceptowała swoją rolę i stała się główną spadkobierczynią w nauczaniu reiki.

Metoda praktykowania i nauczania reiki jest obecnie upowszechniana niemal na całym świecie, a głównie na Za-chodzie. Polega ona głównie na stosowaniu odpowiednich układów rąk na danych częściach ciała. Zachowana też musi być właściwa kolejność. Przy każdej chorobie obowiązuje inny zestaw pozycji oraz zróżnicowany czas działania. Reiki ma na celu zaktywizowanie sił obronnych chorego do poddjęcia walki z chorobą. Chodzi tu o wprowadzenie energetycznej harmonii w organizmie, a do tego potrzebne też jest pozytywne myślenie chorego i wiara w wyzdrowienie.

Jak powiedziałam, reiki – to układ rąk na różnych częściach ciała, toteż namawiam czytelników do tego, aby w czasie oglądania telewizji, przed snem, czy na spacerze przyzwyczaili się do kładzenia swoich rąk gdziekolwiek na ciele, bowiem niemal w każdym z nas jest potężna, nie wykorzystana energia, którą można ukierunkować na siebie i „doładować się”. Nasze ręce to wielki dar – miejmy tego świadomość!

A zatem, dzisiaj przy okazji oglądania filmu, proponuję przypomnieć sobie o reiki i wypróbować na sobie dobroczynną moc własnej energii. Metoda ta, jak wszystkie pozostałe, wymaga cierpliwości!

Comments are closed.