Jestes w: Home > Medycyna > Auraskopia

Auraskopia

Auraskopia jako metoda diagnozowania ma kilka bezdyskusyjnych zalet. Przede wszystkim jest bezbolesna dla pacjenta, poza momentem pobrania krwi. Pozwala również na uzyskanie bardzo szybkiej, no i precyzyjnej diagnozy. A przecież nie darmo mówi się, że właściwa diagnoza to połowa sukcesu w leczeniu. Pod warunkiem oczywiście, że osoba przeprowadzająca badanie krwi ma odpowiednie przygotowanie i doświadczenie w tym kierunku.

Warto jeszcze wiedzieć, że instytut w Witten prowadzi szeroko zakrojoną działalność dydaktyczną i naukową. Został też założony przy nim związek dla popierania postępowania diagnostycznego auraskopii, którego głównym zadaniem jest gromadzenie funduszy na rozwój instytutu.

Cóż, czas pokaże, czy auraskopia znajdzie swoje miejsce w świecie medycyny konwencjonalnej. Dla dobra nas wszystkich wskazane jest, aby stało się to jak najszybciej. A na zakończenie tego rozdziału chcę powiedzieć, że w jednej z polskich klinik młody lekarz, ponad dwadzieścia lat badając rozmazy krwi, doszedł do podobnych wniosków, co doktor Blank. Gdy podzielił się swoimi refleksjami z przełożonymi, został nie tylko wyśmiany, ale i „w nagrodę” przeniesiony na prowincję. No i słuch po nim zaginął…

„Kiedy jako student zajęty zgłębieniem nauk politycznych i problematyki pokoju na świecie zrozumiałem, iż decydującym czynnikiem, stanowiącym podstawę rozwoju zjednoczonego świata, a zarazem decydującym i podstawowym warunkiem jest odbudowa natury ludzkiej, zachęcony i ośmielony przez wielu doświadczonych nauczycieli, takich jak George Ohsawa, dr Toychiko Kagawa, prof. Shigeru Nanba i innych, a jednocześnie zniechęcony faktem braku we współczesnej nauce zgodnego poglądu na rolę medycyny w służbie człowieka, przystąpiłem do studiów nad naturą ludzką.

Dodaj Komentarz

You must be logged in to post a comment.