Jestes w: Home > Medycyna > AURASKOPIA

AURASKOPIA

O tym, jaką rolę w naszym organizmie odgrywa krew – nie trzeba nikomu mówić. Badając ją w sposób konwencjonalny możemy dowiedzieć się o swoim stanie zdrowia dość dużo, lecz będzie to wiedza fragmentaryczna. Natomiast badanie krwi metodą AURASKOPII daje szansę kompleksowej oceny kondycji psychofizycznej człowieka wraz z zagrożeniami, jakie go czekają.

AURASKOPIA – wyjaśnienia tego hasła nie znajdziemy w żadnej encyklopedii ani leksykonie. Nazwa ta pochodzi od nazwiska doktor Hannerole Auras-Blank z RFN, która od około trzydziestu lat wraz z mężem lekarzem zajmuje się badaniem krwi pod mikroskopem. Badania te po latach prób i doświadczeń przyniosły wręcz rewelacyjne wyniki i sławę pani doktor, a tę jedną z najmłodszych na świe- cie niekonwencjonalnych metod diagnostycznych, związaną z analizowaniem rozmazów krwi, nazwano auraskopią.

Doktor H. Auras-Blank prowadząc prywatny gabinet i wykonując jednocześnie badania krwi zauważyła, że we wszystkich rozmazach krwi chorego człowieka widziane są pewne kontury, które giną, gdy choroba zostanie wyleczona. Lekarkę zastanowił ten fakt i tak długo eksperymentowała, aż osiągnęła to, że początkowo widziane tylko w zarysie, dziwne struktury dały się sfotografować i zidentyfikować w wyschniętej warstewce krwi.

To, co pani doktor zobaczyła w 1250-krotnym po-większeniu przeszło wszelkie jej oczekiwania, bowiem nie mieściło się w żadnych pojęciach naukowych. Powiększona, cieniutka warstewka krwi przedstawiała odbicie wszystkich organów i narządów ludzkiego organizmu i to na dodatek we właściwej kolejności! Inaczej mówiąc – była to dokładna mapa ciała ludzkiego z wszelkimi jego schorzeniami, gdyż pod mikroskopem niektóre z organów miały ślady uszkodzenia, co odpowiadało faktycznemu stanowi.

Comments are closed.